Destek Hattı -

Personel Platformu Kullanım Alanları

Personel Platformu Kullanım Alanları

Personelin ve işçilerin yüksekte çalışması durumlarında hem güvenli hem de sağlıklı bir şekilde işlerini tamamlayabilmeleri için personel platform çeşitleri tercih edilmektedir. Kullanılacak olan alana göre veya çalışma sahasına göre değişkenlik gösteren birbirinden farklı özelliklere sahip olan personel platform çeşitlerini inceleyebilir ve sorunlarınıza yönelik olarak en hızlı ve en güvenli cevabı verecek olan asansör sistemini seçebilirsiniz. Personel platform çeşitleri içinde küçük alanlar veya şantiyeler içinde en çok tercih edilen çeşitlerden birisi de makaslı personel platform çeşidi gelmektedir. Bu tarz platformlar sadece yüksekte çalışma durumları için imal edilmiş olmakla birlikte güvenirliliği ile de oldukça dikkat çekmektedir. Özellikle makaslı personel platform çeşitleri inşaat veya market gibi sektörlerde oldukça yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle dar ve kapalı alanlar için en uygun platform çeşitlerinden birisi olan makaslı personel platform çeşitlerinin aynı zamanda tam akülü veya yarı akülü olarak sistemleri de bulunmaktadır.

Tamamen manuel olan makaslı personel platform çeşitleri de yaygın olarak tercih edilen platform çeşitlerinden birisidir.Personel platformlarının hemen hepsinde bulunan modüler korkuluk seçenekleri ise personel alışkanlıklarına göre veya yapılacak olan işin değişkenliğine göre de çıkartılıp tekrar takılabilmektedir. Modüler yapı sayesinde kesinlikle ihtiyacınıza göre personel platformu üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Personel platformları sayesinde yapılacak olan işin kalitesi kesinlikle iki katına çıkabilmektedir. Çünkü ulaşılması oldukça zor olan alanlar üzerinde bile kolaylıkla ulaşabilirken aynı zamanda platform üzerinde de güvenlik oldukça iyi olduğu içinde personel rahat bir şekilde çalışmalarını sürdürebilmektedir. Üstelik ağırlık olarak da gerekli olan malzemeler ve personel adedini de kolaylıkla taşıma kapasitesine de sahip olduğu için de tek seferde yük kaldırma işlemlerinizi de yaparak zamandan da kazanmış olabilirsiniz.Özellikle ulaşılması güç olan yerlerde yapılacak olan işin oldukça uzun bir zaman dilimini alması maliyet olarak da sizleri sarsabilir. Bununla birlikte personel platformu çeşitleri ile de artık işin daha kısa süre içinde bitmesi de sağlanabilmektedir. Bunun da en önemli etkenlerinden birisi de manevra kabiliyetinin oldukça etkili ve güçte olmasıdır.

Hem kolay hem de oldukça hızlı bir şekilde çalışabilmek için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip olan personel platformları ile artık işleriniz bitmesi gereken sürelerden daha kısa süre içinde bitecek bunun içinde maliyet olarak da eksiniz değil kazancınız olacak. Personel platformların güvenlik açısından kesinlikle diğer platform çeşitlerine göre daha üstün özelliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle platformun zeminin alüminyum desenli sac kullanılmış olması özellikle iniş esnasında üstün bir güvenlik sağlamaktadır. Hem personel platformu hem de diğer yük platform çeşitleri ile ilgili satın alma işlemlerinizi kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmek isterseniz Edessa platform olarak firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçerek platform çeşitleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar