Araç Platformu

Araç Platformu

Yük platformları farklı ağırlıktaki malzemelerin aşağıya yukarıya hareket ettirilmesi ya da diğer bir deyişle taşınması amacıyla kullanılan makinelerdir. Bu makinelerde araç taşınma ihtiyacı ortaya çıkıyorsa makinalar araç platformu olarak isimlendirilmeye başlamaktadır.
Otomobil, kamyonet ya da benzeri araçların güvenli bir şekilde yükseğe kaldırılması amacıyla kullanılan sistemlerdir. Otomobiller son derece pahalı olduğundan sistemin güvenli bir hizmet sunması çok önemlidir. Bir anda kapanmasına karşın güvenlik sistemleri yoksa araç platformlarının kullanılması ciddi risk anlamına gelir. Bunların yanında sıradan platformlara göre çeşitli aksesuarlar ile desteklenmektedir.

Araç Platformu Kullanım Alanı

Araç platformlarının kullanım alanlarının ilk sırasında otoparklar yer almaktadır. Şehir merkezlerinde yer alan otoparklarda araç platformu kullanımı oldukça yaygındır. Şehir merkezinde otopark için ayrılabilecek alanların küçük olmasına rağmen talebin çok yüksek seviyelerde olması araçların yükseğe kaldırılarak daha fazla alanın elde edilmesine imkân tanımaktadır.
Araçların yüksekteki bir konuma çıkması için özel olarak inşa edilen yapılarda yol almasına gerek olmaz. Araçlar platform üzerine bırakılır ve platform ile istenen kata çıkarılabilir.
Evlerin otoparklarında da kullanımı mümkün olmaktadır. Evlerde otopark mecburiyeti yapılarda söz konusudur. Ancak daire sayısına uygun bir otopark alanı her zaman ortaya çıkmaz. Bu durumda araç platformları kullanılarak araçlar daha güvenli bir şekilde otoparklarda tutulabilir.

Araç Platformu Hakkında Önemli Bilgiler

Araçların güvenli bir şekilde taşınması için her iki tarafında da korkuluklar kullanılır.
Araçlar platforma her iki yönden de giriş yapabilirler.
Gerekirse kısa kenarlara hidrolik kapılar eklenebilir.
Araçların güvenli bir biçimde kaldırılabilmesi için araç platformu üretiminde tandem şeklinde makas sistemleri kullanılabilir.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara