ArabicEnglishGermanRussianTurkish

Makaslı Araç Platformu

Makaslı Araç Platformu

Makaslı Araç Platformu
Makaslı Araç Platformları farklı ağırlıktaki malzemelerin aşağıya yukarıya hareket ettirilmesi ya da diğer bir deyişle taşınması amacıyla kullanılan makinelerdir. Bu makinelerde araç taşınma ihtiyacı ortaya çıkıyorsa makinalar araç platformu olarak isimlendirilmeye başlamaktadır.
Otomobil, kamyonet ya da benzeri araçların güvenli bir şekilde yükseğe kaldırılması amacıyla kullanılan sistemlerdir. Otomobiller son derece pahalı olduğundan sistemin güvenli bir hizmet sunması çok önemlidir. Bir anda kapanmasına karşın güvenlik sistemleri yoksa araç platformlarının kullanılması ciddi risk anlamına gelir. Bunların yanında sıradan platformlara göre çeşitli aksesuarlar ile desteklenmektedir.
Makaslı Araç Platformu Kullanım Alanı
Araç platformlarının kullanım alanlarının ilk sırasında otoparklar yer almaktadır. Şehir merkezlerinde yer alan otoparklarda araç platformu kullanımı oldukça yaygındır. Şehir merkezinde otopark için ayrılabilecek alanların küçük olmasına rağmen talebin çok yüksek seviyelerde olması araçların yükseğe kaldırılarak daha fazla alanın elde edilmesine imkân tanımaktadır.
Araçların yüksekteki bir konuma çıkması için özel olarak inşa edilen yapılarda yol almasına gerek olmaz. Araçlar platform üzerine bırakılır ve platform ile istenen kata çıkarılabilir.
Evlerin otoparklarında da kullanımı mümkün olmaktadır. Evlerde otopark mecburiyeti yapılarda söz konusudur. Ancak daire sayısına uygun bir otopark alanı her zaman ortaya çıkmaz. Bu durumda araç platformları kullanılarak araçlar daha güvenli bir şekilde otoparklarda tutulabilir.
Gerekirse kısa kenarlara hidrolik kapılar eklenebilir.
Araçların güvenli bir biçimde kaldırılabilmesi için araç platformu üretiminde tandem şeklinde makas sistemleri kullanılabilir.

 
Ürün Özellikleri
  • Araçların güvenli bir şekilde taşınması için her iki tarafında da korkuluklar kullanılır.
  • Gerekirse kısa kenarlara hidrolik kapılar eklenebilir.
  • Araçlar platforma her iki yönden de giriş yapabilirler.
  • Araçların güvenli bir biçimde kaldırılabilmesi için araç platformu üretiminde tandem şeklinde makas sistemleri kullanılabilir.
 
Ürün Galerisi
25.10.2022
74
Whatsapp
Edessa Asansör
Edessa Asansör
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?