Arazi Tipi Makaslı Personel Platformu

Arazi Tipi Makaslı Personel Platformu

Makaslı personel platformları sayesinde personellerin düş düzlemde hareketi mümkün olmaktadır. İstenen yüksekliğe güvenli bir biçimde çıkan personeller burada ihtiyaç duyulan işlemi gerçekleştirdikten sonra güvenle aşağıya doğru inebilirler.
Personel platformları düz zeminde çalışan, genellikle asfalt ya da beton yollarda hareket eden ürünlerdir. Eğer daha engebeli ya da toprak yollar söz konusu ise bu alanlarda arazi tipi makaslı personel platformu kullanılır. Tekerleri daha büyük ve dişli olan personel platformları arazi tipi olarak isimlendirilir.

Arazi Tipi Makaslı Personel Platformu Kullanım Alanı

Personel platformları hem açık hem de kapalı alanlarda kullanılabilir. Kapalı alanlarda zemin genellikle düzgün bir yapıda olduğundan standart personel platformlarının kullanımı sorun olmaz. Ancak açık alanlarda hareket alanları engebeli olabilir. Özellikle açık haldeyken personel platformu bir engebeye denk gelirse son derece güvensiz bir ortam ortaya çıkacaktır.
Açık alanlarda ortaya çıkabilecek olan sorunlar sebebiyle arazi tipi makaslı personel platformu kullanılmalıdır. Bu tarz platformların kullanım alanlarının ilki inşaat şantiyeleridir. Şantiyelerde henüz düzgün bir yol yapımı gerçekleşmediğinden arazi tipi platformlar doğru bir tercih olur. Dış cephe temizliği için kullanılacak bir platform satın alınacak ya da kiralanacaksa da bu platform tipi uygun olacaktır.

Arazi Tipi Makaslı Personel Platformu Hakkında Önemli Bilgiler

Arazi tipi personel platformlarının en belirgin özelliği diğer platformlara göre daha büyük tekerleklere sahip olmasıdır.
Tekerlekleri büyük olmasının yanında dişli bir yapıda olur. Karda ya da çamurlu alanlarda güvenli bir şekilde kalmadan hareket edebilirler.
Tekerlerinin büyük olması ve engebeli arazilerde güce daha fazla ihtiyaç duyulması sebebiyle dizel motor ile hareket ettirilirler.
Açık alanlar için arazi tipi makaslı personel platformu çok daha güvenli bir seçenek olacaktır.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara