Çekilebilir Eklemli Çalışma Platformu

Çekilebilir Eklemli Çalışma Platformu

Personel platformları farklı çeşitlere ayrılırken bunlar makaslı, eklemli ya da teleskopik olarak sıralanabilir. Eklemli ve makaslı platformlar yalnızca yukarıya ve aşağıya hareket edebilen platform çeşitleridir. Makaslı ve eklemli çalışma platformlarının kullanım alanları ya da yaptıkları işlemler değişik değildir. Yalnızca bunları yapış şeklinde değişiklikler söz konusudur.
Aşağı yukarı hareket etme yeteneğine sahip olan, tekerlekli yapısı ile yatayda hareket edebilen, personellerin yüksek kısımlara ulaşmasını sağlayan, eklemli bir yapıya sahip olan ve çekmek için özel tutamaçları bulunan ürünler çekilebilir eklemli çalışma platformu olarak isimlendirilmektedir.

Çekilebilir Eklemli Çalışma Platformu Kullanım Alanları?

Eklemli platformlar her zaman en ekonomik çözümler olmaktadır. Yalnızca aşağıya ve yukarıya doğru hareket etme yeteneğine sahip olduğu için kullanım alanları biraz daha kısıtlı olur. Makaslı platformlar ile aynı görevi görür ancak daha ekonomik bir platformdur. Çekilebilir olması akü ya da dizel yakıt harcanmadan hareket ettirilebilmesini sağlar.
Depolarda çekilebilir eklemli çalışma platformu kullanılabilir. Depolarda yer alan raf sistemlerinin üst kısımlarına ulaşmada muhteşem bir seçenektir. Alışveriş merkezlerinde de kullanıma uygundur. Rahatlıkla reyonların dekore edilmesinde tercih edilebilir. Özellikle yapı malzemelerinin satışını yapan mağazalar için şart olan bir üründür.

Çekilebilir Eklemli Çalışma Platformu Hakkında Önemli Bilgiler

Yalnızca yukarı ve aşağı hareket edebilen platform türüdür.
Üzerinde bulundurduğu personelin güvenli bir şekilde çalışmasına imkân tanır.
Makaslı platformlarla aynı görevi yaparken daha ekonomik bir seçenektir.
Açık olduğu anda hareketi son derece güvensizdir. Eklemin aynı şekilde kalması zorlaşır ve çekilebilir eklemli çalışma platformu personel için güvensiz bir ortama dönüşür.
Çekilebilir özelliği sayesinde kısa mesafelerde akü ya da dizel yakıt harcamasına gerek olmaz.
İnsanlar tarafından çekilebilecek kadar hafif ürünlerdir.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara