Çekilebilir Makaslı Personel Platformu

Çekilebilir Makaslı Personel Platformu

Personel platformları, personeli yüksek bir konuma çıkarmak ve bu konumda uzun süre kalmasını, çalışmasını ya da gerekli işlemleri yapabilmesini sağlamak amacıyla üretilen cihazlardır. Kendi içerisinde farklı türlere ayrılırken çekilebilir makaslı personel platformu da bunlardan bir tanesidir.
İsmindeki makaslı kelimesi platformun sahip olduğu düzenekten gelir. Üzerindeki personeli yukarıya çıkarmak için oluşturulan düzenek makas sistemiyle üretildiğinden bu ismi alır. Çekilebilir kelimesi ise ürünün elle çekilebilmesine imkân sağlandığını göstermektedir. Bir ya da birkaç kişi platformu çekerek hareket ettirebilir ve böylece istediği konuma getirebilir.

Çekilebilir Makaslı Personel Platformunun Kullanım Alanları

Genel olarak personel platformlarının kullanıldığı alanların tamamında çekilebilir makaslı personel platformu da kullanılabilmektedir. Bu platformlar insanlar tarafından çekilebileceği için çok yüksek ağırlıklara sahip olmazlar. Bu durum taşıyabileceği personel ağırlığını da etkilemektedir.
Sürekli olarak hareket ettirilmesi gereken bir platform ihtiyacı varsa bu ürünler kullanılmaktadır. Özellikle depolarda yüksek oranda tercih edilir. Raflar arasında kolaylıkla gezinmek için tercih edilecektir. Bunun yanı sıra iç ve dış cephe boya ve temizlik işlemlerinde de elle çekilebilir platformların kullanımı çok uygun olacaktır.

Çekilebilir Makaslı Personel Platformu Hakkında Önemli Bilgiler

Farklı alanlarda kullanılabilen çekilebilir makaslı personel platformu tercih edilirken dikkat edilmesi gereken huşular vardır. Bu hususlara uyulmadığı takdirde istenmeyen iş kazaları yaşanabilir. Kullanılacak ürünün teknik özelliklerinin incelenmesi ve yetkin kişiler tarafından kullanılması şarttır.
Platform elle kolayca çekilebilir yapıdadır.
Güvenli bir şekilde çalışabilmesi için denge ayakları bulunur.
Hem yerden hem de platform üzerinden kontrol edilebilir.
Kapasitesinin aşılmamasına dikkat edilmelidir.
Üzerinde insan varken hareket ettirilmemesi önerilir. Bu şekilde kullanılacaksa insanlara haber verilmesi ve gerekli önlemlerin alınması doğru olacaktır.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara