Çift Direk Çalışma Platformu

Çift Direk Çalışma Platformu

Çalışma platformları arasında en az bilinen ürünler çift direk çalışma platformlarıdır. Makaslı ya da eklemli sistemler kadar popüler olmayan bu makinalarda çalışma platformunu yukarıya taşıyan iki adet direk yer alır. Bu direkler normal formundayken katlı bir halde durur ve açılarak yükselir. Bu direkler sebebiyle de çift direk çalışma platformu olarak isimlendirilmektedir.
Teknik özellikleri bakımından diğer rakiplerinin biraz gerisinde kalır. Genellikle daha amatör kullanım için uygun bir üründür. Fiyatı ekonomik olduğundan çok yoğun çalışma platformu ihtiyacı olmayan alanlarda kullanımı mümkün olan bir üründür.

Çift Direk Çalışma Platformu Kullanım Alanı

Çok yüksek kısımlara ulaşıma ihtiyaç duyulmayan alanlar için uygundur. Marketlerde ve alışveriş mağazalarında bolca kullanılan ürünlerdir. Bunun yanı sıra okullar ya da hastaneler gibi kamuya ait yapılarda da çift direk çalışma platformu kullanımı söz konusu olur. Dış alanlarda kullanım için çok uygun ürünler olduğu söylenemez. Geniş alanlarda bu makinalardan daha avantajlı seçenekler her zaman olacaktır.
Platform üzerinde en fazla 2-3 kişi çalışabilmektedir. Daha fazla kişinin aynı anda çalışmasına ihtiyaç duyulan alanlarda bu çalışma platformlarının kullanımı mümkün olmaz. Böyle alanlar için çok daha profesyonel platformların kullanımı doğru bir tercih olacaktır.

Çift Direk Çalışma Platformu Hakkında Önemli Bilgiler

Maksimum platform yüksekliği 12, maksimum çalışma yüksekliği 14 metre olan makinalardır.
Tekerlekleri sabitlendikten sonra yalnızca yukarı ve aşağıya hareket edebilirler.
Dizen motora sahip oldukları için platform üzerinden kolayca hareket ettirilme şansına sahiptir.
Platform genellikle dar ve uzun olur. Böylece 2-3 kişi yan yana dizilerek çalışma imkânı bulacaktır.
Kapasitesi diğer platformlara göre düşüktür ve 250 kg. olarak belirlenmiştir.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara