Çok Makaslı Yük Platformu

Çok Makaslı Yük Platformu

Yüklerin farklı yüksekliklere kaldırılması için üretilmiş olan sabit makinalar yük platformu olarak isimlendirilmektedir. Genellikle makaslı bir sistem halinde üretilirler. Çok makaslı yük platformu olarak isimlendirilen makinalar ikili, üçlü, dörtlü ya da beşli makas sistemlerine sahiptir. Platformun sahip olduğu makasların sayısı ve ebadı ne kadar fazla olursa yükler o kadar yükseğe çıkarılabilir.
Yük platformlarının sabit bir yapıda olması çok yüksek ağırlıklara sahip olan yüklerin dahi güvenli bir şekilde kaldırılmasını sağlamaktadır. Kapasiteleri 50 tona kadar çıkabilen yük platformları üretilebilir. Kullanım alanına göre doğru bir yük platformu tercih edildiğinde süreci çok ciddi şekilde hızlandırmayı başaran bir makinadır.

Çok Makaslı Yük Platformu Kullanım Alanı

Çok makaslı yük platformları istediği her yüksekliğe çıkabildiğinden kullanım alanlarını sınırlamak kolay olmaz. Ağır malzemelerin depolandığı alanlarda kullanımı söz konusu olmaktadır. Bunun yanı sıra fabrikalarda da güvenli bir kullanım ortamı sağlar.
Otomobil ya da kamyonların belirli bir yüksekliğe kaldırılmasına ihtiyaç duyulan tamirhaneler ya da otoparklarda da kullanımı mümkündür. Bu yüksek ağırlıktaki araçlar çok makaslı yük platformu ile birlikte güvenle yükseğe kaldırılabilir.
İmalathaneler için de muhteşem bir seçenektir. Farklı makinelerin ya da beton blokların üretiminin yapıldığı imalathaneler son derece uygun bir kullanım alanıdır. Limanlarda da kullanımı söz konusu olabilmektedir.

Çok Makaslı Yük Platformu Hakkında Önemli Bilgiler

İstenen her yüksekliğe yükleri taşıyabilecek kapasitede üretilebilir.
Kaldırabileceği yük miktarı çok yüksektir.
Yatayda hareketi mümkün olmaz.
Çeşitli aksesuarlar kullanılarak daha kullanışlı bir hale getirilebilir.
Makaslarda bir arıza olması durumunda düşmeyi engelleyen sistemlere sahiptir. Böylece çok makaslı yük platformu üzerinde yer alan malzemeler herhangi bir şekilde zarar görmez.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara