Dört Kolonlu Yük Kaldırma Makinesi

Dört Kolonlu Yük Kaldırma Makinesi

Yük kaldırma makinelerinde görevi yerine getiren eleman kolonlardır. Kolonların sahip oldukları düzenek makinenin yükleme platformunu yukarı ve aşağıya hareket ettirmeyi sağlar. Kolonların sayısı arttıkça düzenli olarak kaldırılabilen yük miktarında da artış meydana gelecektir. Tek kolonlu, çift kolonlu ve dört kolonlu olarak üretilebilen yük kaldırma makinelerinde kaldırma kapasitesi katlanarak artar.
Seçenekler arasında en yüksek kaldırma kapasitesine sahip olan makine dört kolonlu yük kaldırma makinesi olmaktadır. Sahip olduğu dört kolon sayesinde 10.000 kg. seviyesine kadar yükleri başarılı bir şekilde kaldırıp diğer kata taşıyabilir. Kolonlar makinenin her iki kenarında ikişer adet olacak şekilde tasarlanın. Diğer iki kenarının bir tanesinde ise yükleme ve boşaltım için kapılar bulunmaktadır.

Dört Kolonlu Yük Kaldırma Makinesi Kullanım Alanı

Dört kolonlu kalır makineleri en ağır yüklerin katlar arasında taşınmasına imkan tanıyan makinelerdir. Fabrikalarda imal edilen ürünler ya da imalat aşamasında kullanılacak olan hammaddeler dört kolonlu yük kaldırma makinesi ile birlikte güvenli bir biçimde taşınabilmektedir.
Özel lojistik firmalarında da bu makineler tercih edilir. Standart kargo firmalarında gelen kargoların ağırlığı her zaman düşük seviyelerde kalır. Ancak özel teslimatlar için hazır hale getirilmiş kargolar çok yüksek seviyelere çıkabilmektedir. Böyle durumlarda dört kolonlu makineler en doğru seçim olur.

Dört Kolonlu Yük Kaldırma Makinesi Hakkında Önemli Bilgiler

Yük kaldırma makineleri arasında en yüksek kapasiteye sahip olan ürünlerdir.
Fazla kolon kullanımı hem üretim hem de işletme maliyetini arttırır.
Çok ekonomik bir seçenek olmadığından gerektiği alanlarda dört kolonlu yük kaldırma makinesi kullanılmalıdır.
Kapasitesi oldukça yüksek olduğundan genellikle daha büyük ebatlarda üretilmektedir. Böylece yükleme işlemleri sırasında daha fazla malzeme aynı anda taşınabilir.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara