Engelli Platformu

Engelli Platformu

Engelli vatandaşlarımızın hayatını olabildiğince kolaylaştırmak ve engelleri sonsuza dek ortadan kaldırmak için elimizden gelen her şeyi yapmamız gerekiyor. Engelli vatandaşlarımızın günlük yaşantılarında onlara en büyük zorluğu çıkaran alanlardan bir tanesi merdivenler. Farklı yüksekliklere çıkmak amacıyla kullandığımız merdivenler engelli vatandaşlarımız için oldukça zorlu bir parkur anlamına geliyor.
Merdivenleri kullanmakta zorlanan ya da kullanmayan vatandaşlarımız için oluşturulan platformlar sayesinde hiçbir zorluk olmadan istenen yüksekliğe çıkmak mümkün olacaktır. Tekerlekli sandalye ile girilebilecek ebatlarda olan ve engelli vatandaşlarımızı yüksek noktalara ulaştıran basit makinalar engelli platformu olarak isimlendirilmektedir. Son derece basit ve kullanışlı bir ürün olarak gösterilebilir.

Engelli Platformu Kullanım Alanı

Engelli platformlarının kullanım alanları konusunda herhangi bir sınırlamadan bahsedilemez. Kotu ya da diğer bir tabirle yüksekliği, yol kotundan daha fazla olan alanların tamamında engelli platformu kullanılması gerekmektedir. Engelli olmayan vatandaşlarımız için bu kısımlarda merdivenler kullanılır. Bu sebeple de merdiven olan her noktada engelli platformunun kullanımına gerek var demektir.
Apartmanların giriş kısımlarında engelli platformlarının olması son derece önemlidir. Bazı apartmanlarda engelli rampaları tercih ediliyor olsa da platformun sunduğu imkânı sunmazlar. Alışveriş merkezleri, hastaneler ve diğer kamu binalarında da bu platformların yer alması çok büyük önem taşır. Özellikle çok katlı yapılarda platformların üst katlara ulaşacak şekilde oluşturulması da son derece önemlidir.

Engelli Platformu Hakkında Önemli Bilgiler

Platformun üç tarafı korkuluklarla çevrilidir. Bu şekilde platformdan düşme riski minimuma indirilir.
Farklı alanlarda kullanılabilen engelli platformu elektrik enerjisi ile çalışır.
İstenen yüksekliğe çok kısa bir süre içerisinde ulaşmayı sağlar.
Hem üst hem de alt kısımdan kontrol edilebilir bir yapıya sahiptir.
Ebatları çok büyük olmadığından son derece uygun maliyetlidir.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara