Forklift Sepeti

Forklift Sepeti

Forkliftler endüstriyel işletmelerin vazgeçilmez makinaları arasında yer alır. Asıl görevi istifleme olsa da forklift kullanarak birçok malzemenin farklı bir alana taşınması ve bu alanda yeni yerine konması mümkündür. İstifleme sırasında forkliftin ön kısmı belirli bir seviyede yükselip işlemi gerçekleştirir. Bu durum yüksekte çalışma ihtiyacı hissedilen durumlarda da bir fırsattır.
Forkliftin ön kısmında iki adet tırnak yer alır. Bu alan personellerin konumlanması ve çalışması için elverişsiz alanlardır. Bu sebeple de forklift sepeti kullanılarak forkliftler bir çalışma platformuna dönüştürülmektedir. Forkliftlerin ön kısmına takılan sepetler personeller için uygun bir çalışma alanını ortaya çıkarmaktadır.

Forklift Sepeti Kullanım Alanı

Forklift sepetleri çalışma platformları ile aynı görevi görmeye başladıkları için çalışma platformlarının kullanıldığı tüm alanlarda tercih edilebilirler. Ancak çalışma platformu ihtiyacı olan yerlerde ilk olarak bir forklift sonrasında da forklift sepeti alınması söz konusu değildir. Normal şartlarda forklift ihtiyacı olan ve gerektiğinde çalışma platformuna dönüştürmeyi düşünen işletmelerde tercih edilmektedir.
Forkliftlerin bir numaralı kullanım alanı olan depolarda bolca kullanımı söz konusudur. Bunun yanı sıra fabrikalarda da sıklıkla tercih edilir. Fabrikada üretimi gerçekleştirilen ürün ne olursa olsun forklift ihtiyacı olduğundan sepetlerin kullanımı da yaygındır. İnşaat şantiyelerinde de forklift sepetlerinin kullanımı mümkündür.

Forklift Sepeti Hakkında Önemli Bilgiler

Forkliftlere monte edilebilen ve istendiğinde sökülebilen ürünlerdir.
Forklift sepeti ile birlikte personellere uygun bir çalışma alanı sunulabilir.
Sepet üzerinde herhangi bir elektronik aksam yer almaz. Platform üzerinden herhangi bir kısmın kontrolü mümkün değildir.
Sepetin ebatları forkliftin özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.
Sepet takılı ve yüksekteyken forkliftin hareket etmesine engel bir durum söz konusu olmaz. Yatayda rahatlıkla hareket edebilmektedir.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara