İkiz Tandem Makaslı Yük Platformu

İkiz Tandem Makaslı Yük Platformu

Yük platformlarında yükleme alanının genişlemesi son derece risklidir. Makaslı platformlarda, platformun tam ortasında yer alan makas sistemi ile ağırlıklar kaldırılırken çok geniş yükleme platformları risk oluşturur. Ayrıca geniş platformların aşırı yüklenmesi durumunda makaslar yükleri istedikleri seviyeye çıkarmayı başaramayabilirler.
Yük platformlarının daha iyi bir performans ortaya koyabilmesi adına makaslar tandem olarak, yani yan yana kullanılmıştır. Eğer tandem konumunda kullanılan makaslar iki adet ise buna ikiz tandem makaslı yük platformu adı verilir. Her iki makas sisteminin de sahip olduğu güç ve ortaya koyduğu performans aynı düzeyde olmaktadır.

İkiz Tandem Makaslı Yük Platformu Kullanım Alanı

İkiz tandem makaslı platformlarda yükleme alanları çok daha büyüktür. Bu durum ilk olarak yükleme aşamasında kolaylık sağlanır. Platformun uzun kenarında aynı anda çok kişi tarafından yükleme yapılabilir. Bunun yanı sıra yükleme alanı büyüdüğü için yan yana daha fazla malzemenin platforma koyulması mümkündür.
İki farklı noktaya yük platformunun kurulamadığı ve tek makaslı bir platformun yetersiz kaldığı alanlar ikiz tandem makaslı yük platformu kullanım alanı olarak gösterilebilir. Ebadı büyük malzemelerin üretildiği fabrikalar en yaygın kullanım yeridir. Taşınacak olan malzemelerin ağırlığı çok fazla olan durumlarda da bu platformlar tercih edilir.
Araçların kaldırılmasında kullanımı yaygın olan bir üründür. Araçların hem ebadı büyük hem de ağırlığı fazla olduğundan araçların kaldırılması için uygun bir makine olarak gösterilir.

İkiz Tandem Makaslı Yük Platformu Hakkında Önemli Bilgiler

Daha geniş bir çalışma alanı sunar.
Yüksek ağırlıktaki malzemeler güvenle taşınabilir.
Makas sayısının artması maliyeti de etkileyecektir.
Çok yüksek bir noktaya yük çıkarılması gerektiğinde ikiz tandem makaslı yük platformu çok fazla tercih edilmez.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara