Kendinden Yürüyüşlü Eklemli Teleskopik Çalışma Platf.

Kendinden Yürüyüşlü Eklemli Teleskopik Çalışma Platf.

Personellerin yüksek noktalara ulaşması ve burada çalışmalarını gerçekleştirmesi için üretilen platformlar kendi içerisinde farklı gruplara ayrılır. Çalışma platformu alırken en üst seviyede ürünleri satın almak isteyen kişiler kendinden yürüyüşlü eklemli teleskopik çalışma platformu alarak ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilirler.
Platform sektörünün en üstün ürünü olarak kabul edilen bu platformlar hem yatayda hem de düşeyde rahatlıkla hareket edebilirler. Eklemli ve teleskopik yapısı sayesinde tekerlekleri sabitken yatayda ve düşeyde hareket edebilir. Bunun yanı sıra platform üzerinden tekerlekleri harekete geçirilip istenen noktaya varılabilir. Her yönden özel ürünlerdir.

Kendinden Yürüyüşlü Eklemli Teleskopik Çalışma Platformu Kullanım Alanı

Çalışma platformlarının en üst imkânlara sahip olan çeşidi kendinden yürüyüşlü eklemli teleskopik çalışma platformu olduğundan bu ürünün kullanım alanını çok fazla sınırlamak mümkün değildir. Yüksekte çalışmayı gerektiren tüm alanlarda kullanımı mümkündür. Her yönden avantajlı bir ürün olduğundan depolardan fabrikalara, AVM’lerden temizlik şirketlerine kadar birçok farklı alanda kullanılır.
Yüksek donanımlara sahip olması fiyatının da yüksek olmasına sebep olmaktadır. Diğer standart platformlara göre biraz daha yüksek fiyatlı bir üründür. Devamlı olarak personel platformları kullanılmayacaksa bu ürünlerin alınması gerekli olmayabilir. Daha basit özelliklere sahip olan ürünlerin tercih edilmesi doğru olacaktır.

Kendinden Yürüyüşlü Eklemli Teleskopik Çalışma Platformu Hakkında Önemli Bilgiler

Yüksek mukavemetli sacdan elde edilirler.
Çalışma platformları arasında en profesyonel ürünlerdir.
Platform kısmına birçok farklı özellik eklenir.
Maksimum yükseklikte sürüş imkânı sunar.
355 derecelik kule dönüşü yeteneğine sahiptir.
Hem yerden hem de platform üzerinden çok rahat bir şekilde kullanılabilir.
Hız seçici özelliği ile platformun hareketli rahatlıkla istenen standartların içerisine çekilebilmektedir.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara