Kendinden Yürüyüşlü Makaslı Personel Platformu

Kendinden Yürüyüşlü Makaslı Personel Platformu

Çalışanların yüksek yerlerde güvenli bir şekilde işini yapabilmesi adına oluşturulmuş olan platformlar personel platformu olarak isimlendirilir. İstenen yüksekliğe çıkabilen bu platformlar sahip oldukları tekerlerler ile birlikte yatay düzlemde de hareket edebilirler.
Platformlar ihtiyaca göre ekstra özelliklere sahip olabilirler. Kendinden yürüyüşlü makaslı personel platformu bu ihtiyaçlar doğrultusunda üretilen ürünlerden bir tanesidir. Platformun üzerinde yer alan kumanda sistemi sayesinde araç otomatik olarak yürütülebilir. Böylece platformda bulunan kişilerin inmesi, aracı hareket ettirip tekrar yukarı çıkmasına gerek olmayacaktır.

Kendinden Yürüyüşlü Makaslı Personel Platformu Kullanım Alanı

Kendinden yürüyüşlü özellikte olan platformlar özel mekanik sistemlere sahiptirler. Bu sebeple de fiyat olarak biraz daha pahalı ürünler olur. Personel platformlarının kullanım alanlarının bazısında tek bir alana ulaşım için platform kullanılır ve sonrasında ihtiyaç kalmaz. Bazı alanlarda ise sürekli olarak bir ihtiyaç söz konusudur. Sürekli olarak platformun yatay düzlemde hareket etmesine ihtiyaç duyulur. Böyle alanlarda da kendinden yürüyüşlü makaslı personel platformu kullanılmaktadır.
Özel olarak üretilen bu platformların kullanım alanı ilk olarak depolardır. Sürekli olarak deponun farklı noktalarından malzeme indirme durumu söz konusu olduğundan kendinden hareket eden ürünlerin kullanılması doğru olacaktır. Dış cephe kaplama, boyama ya da temizleme alanında hizmet veren firmalar için de uygun bir platform seçeneği olarak göze çarpar.

Kendinden Yürüyüşlü Makaslı Personel Platformu Hakkında Önemli Bilgiler

Sahip olduğu akü ile hareket eden ürünlerdir.
Akü seviyesini gösteren özel kısımları bulunur ve kalan akü miktarı buradan takip edilebilir.
Kalan çalışma süresini görebileceğiniz göstergeleri yer alır.
Platform üzerinde personel bulunurken hareket ettiğinden çukur koruma sistemleri bulunur.
Otomatik kapanan korkuluklar ve halat bağlantı noktaları yer alır.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara