Kurumsal

Kurumsal

Asansörler insanlık tarihi için en önemli icatlar arasında yer alır. Hem insanların hem de kaldırılması çok zor olan yüklerin istenen yüksekliklere çıkarılmasında asansörler kullanılmaktadır. Edessa Platform kurumsal yapısı ile birlikte 1999 senesinden günümüze aralıksız olarak sizlere asansörlerin ve platformların üretim hizmetini sunar. Yük ya da insan taşınması için üretilmiş olan farklı çeşitteki platformlara firmamız aracılığıyla ulaşmanız mümkün. 

İhtiyaca Uygun Platform Çeşitleri

Platformlar iş hayatının en önemli yardımcılarından bir tanesi. Birçok farklı iş sektöründe yüksek ağırlıktaki malzemelerin düşey düzlemde hareket ettirilmesine ihtiyaç duyuluyor. Bu işlemin gerçekleşmesi için en iyi seçenek bir yük platformu kullanmak.

Çalışanların yüksekte çalışmasına sebep olacak bir durum olduğunda da bunun için üretilmiş olan personel platformlarının kullanılması gerekli. Yük platformlarının personel için kullanımı çok mümkün değil. Benzer bir biçimde personel platformlarında yük taşımak da mümkün olmuyor. 

Uzun yıllardır platformların üretimini ve direkt olarak satışını gerçekleştiren firmamız sizlerin karşısına en iyi ürünler ile çıkmayı amaçlamakta. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satma prensibimiz sizleri memnun edecek alışveriş ortamının oluşmasını sağlayacaktır.

Muhteşem Seçenekler Sadece Edessa'da

Sektörde hem üretici hem satıcı rolüne soyunana Edessa platform kurumsal yapısı sayesinde güvenli bir alışveriş ortamı sunar. Üretimine başlanacak olan ürünler için düşük ücretler talep edilirken üretimin kısa süre içerisinde tamamlanmasının ardından ödemeler eksiksiz bir şekilde yapılarak sürecin olumlu bir şekilde ilerlemesi sağlanır. 

Fiyatlarımızın çok uygun seviyelerde seyrediyor olmasına ek olarak uygun ödeme seçenekleri de karşınıza çıkacaktır. Bizlerle çeşitli yollardan iletişime geçerek ürünler hakkında bilgiler alabilirsiniz. Dilerseniz üretim noktalarımızda ürünlerin daha önceki formlarını da görme şansınız bulunuyor. 

Size en uygun olan platformları belirlemek ve kısa süre satın alma işlemlerini tamamlamak için bizlerle iletişime geçin.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara