Makaslı Hareketli Yük Platformu

Makaslı Hareketli Yük Platformu

Personel platformları genellikle hareketli bir yapıda üretilirken yük platformları daha çok sabit bir formda üretilmektedir. Böylece çok daha büyük yükleri kaldırabilmesine de imkân tanınır. Sabit bir yapıya sahip olması sebebiyle yük platformlarının kullanışlılık düzeyi düşer. Bunun önüne geçmek adına hareketli yük platformları üretilmeye başlanmıştır.
Yük platformlarında ağırlıklı olarak makaslı ürünler tercih edilir. Hareketli platformlarda da tercih değişmez. Hem yüksek ağırlıktaki yükleri kaldırabilen hem de hareket kabiliyeti olan platformlar makaslı hareketli yük platformu olarak isimlendirilmektedir. Hareket kabiliyetleri inanılmaz seviyelerde olmamasına rağmen oldukça kullanışlı bir forma girmektedir.

Makaslı Hareketli Yük Platformu Kullanım Alanı

Yük platformları sayesinde yükler istenen yüksekliğe kolayca çıkartılır. Depolarda sürekli olarak bu işleme ihtiyaç duyulur. Ancak sabit bir yapıda olmaları yük platformlarını depolar için çok uygun bir makine halinden uzaklaştırmaktadır. Makaslı hareketli yük platformu ise depolar için olmazsa olmaz ürünler arasında yer alır. Çok yüksek ağırlıklar dahi rahatlıkla platform sayesinde yukarıya çıkarılabilir.
Fabrikalarda da muhteşem bir seçim olacaktır. Fabrikada bandın herhangi bir noktasına hareket ettirilen platformlar buradaki ürünü alarak bandın farklı bir noktasına götürebilir ya da aşağıya indirebilir. Bu işlemlerde yükler çok ağırsa işlem yalnızca yük platformunun hareketli olması sayesinde gerçekleştirilir.

Makaslı Hareketli Yük Platformu Hakkında Önemli Bilgiler

Yük platformunun hareket kabiliyeti sahip olabilmesi için alt kısmında özel tekerlekler kullanılır.
Tekerlekler her yönde dönebilen özelliktedir ve böylece platform yalnızca yatayda hareket kabiliyeti kazanmaz.
Yük platformlarında kullanılan malzemelerin ağırlığı yüksek olduğundan makaslı hareketli yük platformu hareket ettirileceği zaman ciddi seviyede insan gücüne ihtiyaç duyulabilir.
İki önemli özelliği bir araya getiren ürünlerden bir tanesi olduğundan fiyat olarak biraz üst seviyelerde olabilir.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara