ArabicEnglishGermanRussianTurkish

Otopark Lifti

Otopark Lifti

Araç otopark liftleri binalarda araç park yeri için ayrılan alanları ergonomik, daha verimli kullanmanızı sağlar ve böylelikle otopark için yol, rampa gibi kayıpları engeller. Araç kaldırma lifti iki kolonludur. Sedan veya Hatchback otomobiller için kullanılır.

OTOPARK LİFTİ

Otopark Liftleri, günümüzde sıklıkla kullanılan sistemler arasında yerini almaya başlamıştır. Araç otopark liftleri belediye, Kurumlar, Hava alanları, Özel şirketlere ait açık veya kapalı otoparklarında, Vale bulunan alanlarda, Galerilerde, Okulların park alanlarında, sitelerin park alanlarında, Metro ve Toplu taşıma alanlarında Hidrolik Otopark Liftleri kullanılabilir.

Avantajları

  1. Mevcut Otoparkında 1 araç park edebiliyorken bu ürün ile 2 araç park ederek hem alandan tasarruf eder, hem de park alanında araç sayısını arttırarak kazanç sağlamış olur.
  2. Özellikle Büyük Şehir ve yoğun trafiğin olduğu bölgeler (Çarşı, Alışveriş sokakları vs) insanları park arayışı ve sorunu azaltır.
  3. Yeni otopark yönetmeliğine göre Binalara ait otopark alanın 2 katına çıkartmaktadır.

Edessa Platform olarak bünyemizde siz değerli müşterilerimize iki adet Otopark Lifti hizmeti vermekteyiz. Bunlar Düz Otopark Lifti ve Eğimli Otopark Lifti.

Taşıma kapasiteleri 2.000 ile 2.700 kg arası değişmektedir.

 

06.01.2023
7
Whatsapp
Edessa Asansör
Edessa Asansör
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?