Özel Platformlar

Özel Platformlar

Personel ya da yük platformları ile birlikte yüksek noktalara ulaşım son derece kolay bir hal aldı. İşçilerin yüksekte güvenli bir ortamda çalışması için üretilmiş olan personel platformları ve ağır yüklerin yüksek konumlara çıkarılması için kullanılan yük platformları taleplere özel bir şekilde üretilebilir.
Kısaca özel platformlar olarak isimlendirilen bu ürünlerde tamamen talep edilen şekilde bir üretim söz konusudur. Özel üretim ürünler oldukları için teknik ya da genel özellikleri konusunda bir genelleme yapılması söz konusu olmaz. Üretilen her ürünün özelliği bir diğerinden farklı olabilmektedir. Bu aşamada ihtiyacın kusursuz bir şekilde analiz edilmesi ve sonrasında bu analizlere göre üretici firmalardan talep edilmesi gerekmektedir.

Özel Platformlar Kullanım Alanı

Eşi benzeri bulunmayan özel platformların kullanım alanı ise son derece geneldir. İşe ve firmaya özel olarak üretildiği için her yerde kullanılabilen ürünlerdir. Genellikle depolar istedikleri ürünleri bulabilirler. Bu sebeple de özel üretime ihtiyaç duymazlar. Özel platformlar daha çok fabrikalarda talep edilen ürünlerdir.
Fabrikalarda yüklerin taşınması ya da bantlara aktarılması aşamasında özel üretim platformlara ihtiyaç duyulabilir. Bazı durumlarda kullanılacak olan aksesuarlar ile birlikte ihtiyaçlar tamamlanır. Bazen de çok daha keskin kararların alınması ve üretim sürecinin tekrar gözden geçirilmesi gerekli olacaktır.

Özel Platformlar Hakkında Önemli Bilgiler

Tamamen tüketici taleplere göre üretilirler.
En basit özelliklerine dahi müşteriler karar verecektir.
Üretilen platformlar farklı bir alanda kullanıma hiç uygun olmayabildiğinden alışveriş süreci farklı işler.
Profesyonel alanda bolca tercih edilen özel platformlar fiyat olarak standart ürünlerin üzerinde yer alır.
Her firma özel platform seçeneğini müşterisine sunamaz. Hem üretici hem de satıcı konumunda olan firmalarda geçerli olan bir platform türüdür.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara