Raf Yerleştirme Makinesi

Raf Yerleştirme Makinesi

Malzemelerin raflara yerleştirilmesi ya da kısaca istiflenmesi amacıyla özel makinalar kullanılır. Yalnızca bu işlemler için üretilmiş olan raf yerleştirme makinesi malzemelerin belirli yükseklikteki raflara dizilmesi ve düzenlenmesi konusunda en iyi yardımı gerçekleştiren makinedir.
Teknik özelliklerine göre kaldırabildikleri maksimum ağırlıklar değişkenlik gösterir. Genellikle 200 kg. seviyesinde malzemeleri rahatlıkla kaldırarak raflara istifleme yeteneğine sahip cihazlardır. Sahip oldukları kapalı platformlar sayesinde malzemeler istenen yüksekliğe güvenli bir şekilde çıkarılacak ve burada rahatlıkla istiflenecektir.

Raf Yerleştirme Makinesi Kullanım Alanı

Adının içerisinde görevini dile getiren makineler arasında yer alan raf yerleştirme makinesi rafların yer aldığı ve düzenli bir şekilde malzemelerin istiflenmesine ihtiyaç duyulan her alanda çalışabilmektedir.
Depolar raf yerleştirme makinalarının en çok tercih edildiği alanlar olarak dikkat çeker. Depolarda hangi malzemeler depolanırsa depolansın bu makineler ile birlikte düzenli bir şekilde istiflenmesi mümkün olmaktadır.
Depoların yanı sıra marketlerde de kullanılan bir üründür. Büyük marketlerde ağır malzemelerin raflara dizilmesi işlemlerinde bu makinelerden yardım alınır. Birçok markette yüksek raflara ürün dizilirken bu makineler en büyük yardımcılar olarak karşımıza çıkar.
Fabrikalarda da sıklıkla tercih edilen bir makinedir. Fabrikalarda bantların besleme bölümlerinde bu makineler ile malzemeler istiflenmiş olduğu kısımlardan alınıp bantlara aktarılabilir. Benzer bir biçimde raflara istiflenmesinde de raf yerleştirme makineleri kullanılabilir

Raf Yerleştirme Makinesi Hakkında Önemli Bilgiler

Kaldırma kapasitesi 200 kg. civarındadır ve çok fazla aşılmaması gerekir.
Manevra kabiliyetleri yeterli seviyede olduğu için dar alanlarda da kullanılabilen makinelerdir.
Raf yerleştirme makinesi maksimum 6,5 metre yüksekliğe kadar malzemeleri taşıyabilir.
Kendine özel bir platforma sahiptir. Bu platform üzerinde malzemeler güvenli bir şekilde yüksek noktalara aktarılabilir.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara