Römorklu Makaslı Personel Platformu

Römorklu Makaslı Personel Platformu

Personel platformlarının ebadı büyüdükçe daha fazla personel aynı anda bu platformları kullanabilmeye başlar. Personelin yüksek noktalara ulaşması ve o noktada çalışmalarını gerçekleştirmesi için tasarlanan personel platformları çok yüksek kapasitelere ulaşabilmektedir.
Platformu kullanabilecek olan personel sayısının artması platformun ağırlaşmasına sebep olur. Bu durum çekilebilir personel platformları yerine kendi hareket edebilen ya da farklı bir araçla hareket ettirilmesi mümkün olan platformlara yönelime sebep olmaktadır. Römorklu makaslı personel platformu bu özelliğe sahip olan bir platform türüdür. Sahip olduğu yapı sayesinde farklı motorlu araçların arkasına bağlanarak çekilebilmektedir.

Römorklu Makaslı Personel Platformu Kullanım Alanları

Römorklu personel platformları kapalı alanlarda kullanım için çok uygun ürünler değildir. Sürekli olarak farklı bir araca ihtiyaç duyarlar ve kapalı alanlarda bu araçların manevra yapabileceği alanlar kısıtlı durumdadır. Bu sebeple de römorklu makaslı personel platformu daha çok açık alanlarda tercih edilen ürünlerden bir tanesidir.
Engebeli arazilerde platformların hareketi zor olabildiğinden özel araçlarla çekilmesi daha doğru bir tercih olur. Bu sebeple de engebeli ve düzensiz arazilerde bu tarz platformların kullanımı uygun olacaktır. Ağaçlar üzerinden gerçekleştirilecek olan işlemlerde bu ürünler rahatlıkla kullanılabilir. Bunun yanı sıra inşaat şantiyelerinde de römorklu platformların kullanımı mümkün olmaktadır.

Römorklu Makaslı Personel Platformu Hakkında Önemli Bilgiler

Traktör ya da diğer motorlu araçlar ile çekilmeden hareket ettirilemeyen ürünlerdir.
Özel kanca sistemi sayesinde her türlü motorlu araca rahatlıkla bağlanıp hareket kabiliyeti kazanabilir.
Farklı bir araç tarafından çekileceği için akü ya da dizel yakıta ihtiyaç duymaz.
Engebeli arazilerde çekici araç devam ettiği sürece takılmadan takip edebilen platformlardır.
Açık alanlarda kullanılacağı öngörüldüğünden arazi tipi tekerlek yapısına sahip ürünlerdir.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara