Tek Katlı Otopark Sistemi

Tek Katlı Otopark Sistemi

Otoparklarda kapasitenin arttırılması son derece önemlidir. Alınabilecek araç sayısı ne kadar fazla olursa kazanç da o kadar yüksek olur. Otopark alanının genişletilmesi her zaman mümkün olmaz. Bu durumda özel otopark sistemlerinin kullanılması gerekmektedir. Tek katlı otopark sistemi ile birlikte araç kapasitesi rahatlıkla iki katına çıkarılabilir.
Tek katlı otopark sistemleri oldukça basit sistemlerdir. Araçlar özel platformlara yerleştirilir ve yukarı aşağı hareket ettirilmektedir. İlk olarak yüksek kat doldurulur ve sonrasında gelen araçlar platformların altında konumlanır. Böylece her park noktasında iki araç park etmiş olacaktır. Açık otoparklarda kullanılabildiği gibi kapalı otoparklarda da tercih edilebilen bir sistemdir.

Tek Katlı Otopark Sistemi Kullanım Alanı

Açık otoparklar tek katlı otopark sistemlerinin ilk kullanım alanıdır. Açık otoparklarda kurulum alanı ne kadarsa bu alan kadar araç alınabilir. Ancak tek katlı otopark sistemi ile birlikte kapasite iki katına çıkar. Oldukça basit bir kullanım şekli söz konusudur. Platformları tutan sistemlerin arıza yapması durumunda platformun düşmemesi adına özel güvenlik önlemleri bulunduğundan sorun yaşanmaz.
Tek katlı otopark sistemlerinin kapalı alanlarda kullanımı da mümkün olur. Genellikle kapalı otoparklardaki kat yüksekliği 3 metre seviyesinde seyreder. Bu da iki aracın üst üste konumlanabileceği anlamına gelmektedir. Kapalı otoparkların her katı için bu sistemler kullanıldığında kapasite iki katına çıkar ve kazanç ciddi seviyede artar.

Tek Katlı Otopark Sistemi Hakkında Önemli Bilgiler

Hem açık hem de kapalı otoparklarda kullanılan bir sistemdir.
Araç kapasitesini iki katına çıkarır.
Platformlar yalnıza yukarı ve aşağı hareket eder.
Özel güvenlik sistemleri ile tek katlı otopark sistemi kullanımında araçlar tehlikeye atılmaz.
Kurulum ve işletme maliyetleri minimum seviyelerde olan ürünlerdir.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara