Tek Kolonlu Yük Kaldırma Makinesi

Tek Kolonlu Yük Kaldırma Makinesi

İşletmelerde yüklerin katlar arasında transferi son derece önemlidir. Bazı durumlarda malzemelerin üretim alanına aktarılması, bazı durumlarda ise üretimi tamamlanan ürünlerin araçlara yüklenmesi adına diğer bir kata taşınması gerekmektedir. Bu işlemlerde yük kaldırma makinelerinin kullanımı en doğru karar olur.
Yük kaldırma makinelerinde ilk seçenek olarak tek kolonlu yük kaldırma makinesi sunulur. Tek bir taşıyıcı kolon üzerinden hareket eden yük kaldırma makineleri maksimum 2.500 kg. seviyesine kadar yükleri taşıyabilir. Ancak birçok işletme riskli bir işlem olmaması adına 1.500 kg. üzerindeki yükler için en az çift kolonlu yük taşıma makinelerini tercih edecektir.

Tek Kolonlu Yük Kaldırma Makinesi Kullanım Alanı

Yük kaldırma makinelerinin kullanım alanı son derece geniştir. Tek kolonlu yük kaldırma makinesi ise daha çok küçük işletmeler için uygun bir alan olur. Katlar arasında yük transferine ihtiyaç duyulan her durumda tek kolonlu bu makineler kullanılabilir.
Fırınlar, restoranlar ya da hizmet sektörünün diğer işletmelerinde tek kolonlu makineler yeterli olacaktır. Fabrikalarda da bu ürünlerin kullanımı söz konusu olabilir. Özellikle bantlara yüklenecek olan malzemelerin bir üst kata taşınması ya da bir alt kata indirilmesi işlemlerinde tek kolonlu yük kaldırma makineleri yeterli olacaktır.
Mobilya ya da benzeri imalatlar yapan işletmelerde de muhteşem bir seçenek olarak karşımıza çıkar. Ağırlıkları yüz kiloyu dahi aşmayan imalatlar bir arada platforma yüklenip katlar arası transfer yapılabilir.

Tek Kolonlu Yük Kaldırma Makinesi Hakkında Önemli Bilgiler

Düşük ağırlıkların katlar arası transferinde en ekonomik seçeneklerdir.
Küçük işletmeler için tek kolonlu yük kaldırma makinesi son derece doğru bir seçim olur.
Etrafı tamamen kapalı bir yapıda olduğu için son derece güvenli bir taşıma sistemi olarak kabul edilir.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara