Tek Makaslı Yük Platformu

Tek Makaslı Yük Platformu

Yük platformlarının en basit şekli olan tek makaslı yük platformu yalnızca “X” formunda bir kaldırma mekanizmasına sahiptir. Tek bir makasa sahip olduğu için genellikle yüksek ağırlıkları kaldıramayacağı düşünülür. Ancak diğer çok makaslı ya da farklı yük platformları ile aynı yükleri kaldırabilirler. Tek dezavantajı kaldırabildiği yüksekliklerin düşük olmasıdır.
Tek makaslı platformlar malzemelerin bir kat yukarı çıkarılmasını sağlamanın çok mümkün olmadığı ürünlerdir. Genellikle küçük kot farklarının giderilmesi amacıyla kullanılır. İnsan boyunu aşmayacak seviyedeki yüksekliklere malzemelerin çıkarılmasında doğru bir tercih olabilir.

Tek Makaslı Yük Platformu Kullanım Alanı

Tek makaslı yük platformların kendi sınıfının en temel ürünü olarak kabul edilir. Bu sebeple de fiyat olarak son derece uygun düzeylerde olan bir üründür. Çok fazla yüksekliğe ulaşılmasına gerek duyulmayan alanlar için muhteşem bir seçenek olacaktır.
Tek makaslı platformlar çok yükseğe hizmet edemediğinden fabrikalarda tercih edilebilen ürünlerdir. Bantlar, insanların çalışabileceği seviyelerde üretilirler. Tek makaslı yük platformu da bu bantlara malzemelerin kaldırılması için muhteşem bir seçenek olacaktır. Benzer bir şekilde bantta hazır hale gelen malzemelerin yere indirilmesinde de tek makaslı yük platformlarının kullanımı söz konusu olur.
Küçük imalathanelerde de tercih edilebilirler. İmal edilen ürünlerin ağırlığı fazlaysa ve tek kişinin kaldırması güçse bu durumda yük platformları sayesinde malzemeler rahatlıkla istenen seviyeye indirilip kaldırılabilir.

Tek Makaslı Yük Platformu Hakkında Önemli Bilgiler

Tek makaslı oldukları için çok yükseğe malzemeleri ulaştırması mümkün olmaz.
Tek makaslı olması maliyetinin düşük olmasını sağladığından ekonomik bir seçenektir.
Tek makaslı yük platformu ile 50000 kg. seviyesine kadar malzemeler kaldırılıp indirilebilir.
Kendi emniyet sistemleri bulunduğundan son derece güvenli makinelerdir.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara