ArabicEnglishGermanRussianTurkish

Makaslı Yük Platformu

Makaslı Yük Platformu

Makaslı Yük Platformu
Yük platformlarının en basit şekli olan tek makaslı yük platformu yalnızca “X” formunda bir kaldırma mekanizmasına sahiptir. Tek bir makasa sahip olduğu için genellikle yüksek ağırlıkları kaldıramayacağı düşünülür. Ancak diğer çok makaslı ya da farklı yük platformları ile aynı yükleri kaldırabilirler. Tek dezavantajı kaldırabildiği yüksekliklerin düşük olmasıdır.
Makaslı platformlar malzemelerin bir kat yukarı çıkarılmasını sağlamanın çok mümkün olmadığı ürünlerdir. Genellikle küçük kot farklarının giderilmesi amacıyla kullanılır. İnsan boyunu aşmayacak seviyedeki yüksekliklere malzemelerin çıkarılmasında doğru bir tercih olabilir.
Makaslı Yük Platformu Kullanım Alanı
Makaslı yük platformların kendi sınıfının en temel ürünü olarak kabul edilir. Bu sebeple de fiyat olarak son derece uygun düzeylerde olan bir üründür. Çok fazla yüksekliğe ulaşılmasına gerek duyulmayan alanlar için muhteşem bir seçenek olacaktır.
Makaslı platformlar çok yükseğe hizmet edemediğinden fabrikalarda tercih edilebilen ürünlerdir. Bantlar, insanların çalışabileceği seviyelerde üretilirler. Tek makaslı yük platformu da bu bantlara malzemelerin kaldırılması için muhteşem bir seçenek olacaktır. Benzer bir şekilde bantta hazır hale gelen malzemelerin yere indirilmesinde de tek makaslı yük platformlarının kullanımı söz konusu olur.
Küçük imalathanelerde de tercih edilebilirler. İmal edilen ürünlerin ağırlığı fazlaysa ve tek kişinin kaldırması güçse bu durumda yük platformları sayesinde malzemeler rahatlıkla istenen seviyeye indirilip kaldırılabilir.

 
Ürün Özellikleri
  • Makaslı oldukları için çok yükseğe malzemeleri ulaştırması mümkün olmaz.
  • Makaslı olması maliyetinin düşük olmasını sağladığından ekonomik bir seçenektir.
  • Makaslı yük platformu ile 50000 kg. seviyesine kadar malzemeler kaldırılıp indirilebilir.
  • Kendi emniyet sistemleri bulunduğundan son derece güvenli makinelerdir.
 
Ürün Galerisi

 

 

13.10.2021
110
Whatsapp
Edessa Asansör
Edessa Asansör
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?