U / Alçak Tipi Makaslı Yük Platformu

U / Alçak Tipi Makaslı Yük Platformu

Yük platformlarında malzemelerin yüklendiği alanlar genel olarak kare ya da dikdörtgen şeklindedir. Bu tarz yükleme platformları, platformun şekline göre isimlendirilmezler. Yük platformu “U” şeklinde ise bu durum özeldir ve bu tarz ürünler u/alçak tipi makaslı yük platformu olarak isimlendirilmektedir.
Yüklemenin yapılacağı platformun U şeklinde olması bazı avantajlar ve dezavantajlar ortaya çıkarmaktadır. Dezavantajların da dahil olmaması adına bu yük platformlarının çok uygun olduğu alanlarda kullanılması gerekmektedir. Bunun dışında kullanımı zordur ve alınan üründen memnun kalmak kolay olmaz.

U/Alçak Tipi Makaslı Yük Platformu Kullanım Alanı

Yük platformunun üzerine bırakılacak olan malzemelerin kaldırma işlemi sonrasında alt kısımları görüntülenmek isteniyorsa u/alçak tipi makaslı yük platformu kullanılabilir. Genellikle küçük ebatlı olarak üretilirler ve çok yüksek noktalara kaldırması mümkün olmaz. Alçak tiplidir ve oldukça kullanışlı bir ürün haline gelebilir.
Kullanım alanları fabrikalar, sanayi kuruluşları ya da imalathaneler olarak sıralanabilir. Bunların dışında çok fazla tercih edilebileceği bir alan yer almaz. Yük platformu ihtiyacı ortaya çıkan kişilerin büyük bir çoğunluğu tarafından tercih edilmemektedir. Üretici firmalar da genellikle tek bir çeşidini üretirler. Bütün bunlar kullanım yoğunluğunu azaltır. Ancak bazı alanlar için kusursuz ürünler olacaktır.

U/Alçak Tipi Makaslı Yük Platformu Hakkında Önemli Bilgiler

Platformu U şeklinde olduğu için her alanda kullanıma uygun değildir.
Bazı modellerinde U şeklini almasını sağlayan orta kısım çıkarılıp takılabilen bir forma sahiptir.
Montaj ve uygulama işlemlerinde hiçbir sorun yaşanmaz. Alçak olduğundan herhangi bir çukur oluşturulmasına gerek olmayacaktır.
İstenilen ölçüde üretimi söz konusudur.
Üretimi gerçekleşen u/alçak tipi makaslı yük platformu ile birlikte 2 tonluk malzemeleri kaldırmak mümkün hale gelecektir.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara