Yük Kaldırma Makineleri

Yük Kaldırma Makineleri Nedir?

Yüklerin istenen yüksekliklere taşınması amacıyla kullanılabilecek olan farklı makineler yer alıyor. Yük kaldırma makineleri de bunlardan bir tanesi. Özellikle katlar arasında bir yük transferi yapılacaksa en güvenli ve doğru seçim olarak yük kaldırma makinelerini göstermek mümkün olacaktır. Yapıların hem iç hem de dış bölgelerinde kullanılabilen bu makineler ile yükler katlar arasında birkaç saniyede taşınabilir.
Kolonla birlikte yapının duvarına monte edilen ve etrafı kapılar, çelik teller ve benzer ürünler ile kapanan asansör sistemleridir. Ancak klasik asansörlere ya da yük platformlarına göre daha avantajlı bir ürün olarak gösterilmektedir.

Yük Kaldırma Makineleri Kullanım Alanı

Katlar arasında yüklerin taşınması için hazırlanan bu makineler çok katlı işletmelerin tamamında tercih edilebilmektedir. Normal şartlarda 10.000 kg. seviyesine kadar taşıma kapasitesi yükselebilir. Taşıma kapasitesi üretim aşamasında belirlenir ve ihtiyaca göre satın alınmalıdır.
Depolarda katlar arası yük taşıma için muhteşem bir üründür. Bunun yanı sıra lojistik alanında hizmet veren firmalar için de harika bir seçenek olur. Çift katlı yapılarda hızlı bir şekilde ürünlerin kat değiştirmesi isteniyorsa hiç düşünmeden yük kaldırma makineleri tercih edilebilecektir. Restoranlarda dahi mutfakta üretilen yemeklerin hemen servis katına aktarılması için kullanılabilir.

Yük Kaldırma Makineleri Hakkında Önemli Bilgiler

Yüklerin bir kattan diğerine aktarımında kullanılan makinelerdir.
Yük kaldırma makineleri için maksimum seyir mesafesi 18 metre olarak belirlenmiştir.
Kapasitesi minimum 500 kg. seviyesinde olurken 10 tona kadar çıkabilir.
Etrafı tamamen kapanan yüklerin makine içerisinde zarar görmesi mümkün değildir.
Elektrikle çalışan bu makineler asansörlerde olduğu gibi makine dairesine ihtiyaç duymaz
Elektrik kesintisi anında manuel indirme seçeneği devreye girecek ve yükün içeride kalması engellenecektir.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara