Yük Platformu Çeşit ve Kullanımı Ortamları

Yük Platformu Çeşit ve Kullanımı Ortamları

Yükleme ve boşaltma için kaldırma masaları, günlük olarak malların taşınmasını optimize eder. Geliştirilmiş sistemlerimizle, depolama ve dağıtım, herhangi bir ekonomik sektörde etkili, güvenilir ve esnektir. Galvanizli alt koruma ağı. Portal ile yükleme ve boşaltma için kolon kaldırıcı. Ürünlerin kalitesiyle garanti edilen, en üst düzeyde rasyonelleştirilmiş yük hareketi sağlanır. Dynalserg, entegre çözümlerdeki uzmanlar aracılığıyla size işleme süresinde önemli bir azalma ve kesintisiz malzeme akışı sunar. Sağlam çelik profilin üst şasisi yükleme platformunu destekler.

Geniş bir aksesuar yelpazesiyle tamamlanabilir: Tırabzanlar, kapılar, yükleme çivileri, yürüme yolu platformu, motorlu kilitleme, vb. kaldırma masalarımız, DIN EN 1570'e göre kaldırma masaları için güvenlik gereksinimlerine uygundur. Üst çerçevenin altında, bir engelle karşılaştığında hemen inişi kesintiye uğratan, kesme önleyici cihaz olarak 4 kenarlı çevre temas şeridi vardır. Silindir koruması PVC çevre körükleri.

Yan panjurlara bakıldığında ek kaymaz tabakalı platform göze çarpar. Motorlu kilit sistemi bakım için kilitleme çubukları: onarım ve bakım çalışmaları sırasında kaldırma masasının aşağı inmesini önlemek için kontroller için katlanan güvenlik destekleri mevcuttur. Hortum kırılması durumunda masanın kontrolsüz bir şekilde indirilmesini önlemek için silindirlere emniyet valfleri takılmıştır.

Ek kaymaz tabakalı platform motorlu kilit sistemi bakım için kilitleme çubukları: onarım ve bakım çalışmaları sırasında kaldırma masasının aşağı inmesini önlemek ve kontrolleri sağlamak için katlanır güvenlik destekleri bulunur. Hortum kırılması durumunda masanın kontrolsüz bir şekilde indirilmesini önlemek için silindirlere emniyet valfleri takılmıştır.
Ek kaymaz tabakalı platform motorlu kilit sistemi. Bakım için kilitleme çubukları: Onarım ve bakım çalışmaları sırasında kaldırma masasının aşağı inmesini önlemek için kontroller için katlanan güvenlik destekleri mevcuttur. Hortum kırılması durumunda masanın kontrolsüz bir şekilde indirilmesini önlemek için silindirlere emniyet valfleri takılmıştır.

Dil Seçimi

Yük platformu, araç platformu ve makaslı platform hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm platform çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaplatform.com

Son Asansör Haberleri

Konuşalım

0216 491 31 77

Görüşelim

Tara